Nikuuš

Můj pes má pupínky na zádech. Co to může být a co by na to mohlo pomoct?

Nejlepší odpověď
terry

Pupínků může být mnoho druhů a ještě víc příčin.
Po této informaci a po internetu to nepozná ani veterinář.
Takže vem psa a mazej s ním k doktorovi.

Další odpovědi
Damiana

Můžou to být kousance od blech, alergie na ně nebo napadení nějakými parazity. Neprošel pod nějakým nastříkaným keřem nebo se neotřel o strom chráněný nátěrem proti hlodavcům? Nepoužila jsi na něj nevhodnou kosmetiku – třeba šampon? Neužívá dlouhodobě nějaký doplněk stravy nebo léky? Také to může mít ze stravy, psi bývají alergičtí zejména na kočičí konzervy, které taky někdo dává (!), na ovoce – někteří rádi mlsají mandarinky nebo jahody (vlastní zkušenost) a pak mají kopřivku. V každém případě obojek, vodítko a raději k doktorovi.

samicek333

Alergie?

kamila44444

Může to být více druhů..např: alergie,vyrážka atd..Raději zajděte k veterináři, než pejsek oleze celý.