Jirka R

Můj papoušek alexandr malý,10 let starý, jako každý rok natrávené žrádlo lepí po kleci a znovu jí, celý den,co s tím?

Dělá to každý rok, vím, krmí pomyslnou samici, ale letos je to naprosto enormní, v takovém rozsahu to nikdy nedělal! Je po jídle úplně jíkavý, celý den řve a jen chce další a další jídlo. Dá se to nějak ovlivnit? Může to být tím počasím?

Nejlepší odpověď
Drap

Buď ho nechat být apočkat až přestane a nebo mu pořídit samičku.