Můj oblíbený Colombo skonal.

Ať je Vám tam nahoře skvěle,jako bylo mě,když jsem se díval na Vaše filmy.

Nejlepší odpověď
tom004

K tomu se rád připojuji.

Další odpovědi
Jikra

Byl to výborný herec.
Čest jeho památce.

iceT

Se svým baloňákem,psem,man­želkou,kterou nikdy nikdo neviděl a věčně všude trousící popel z doutníku.Od tvůrců skvělý počin vymyslet postavu,která se nepotřebuje ohánět kolty zavěšenými proklatě nízko a k řešení svých případů mu stačí zdravý selský rozum.
Ano,postavu poručíka mám velmi ráda.Škoda ho jako každého,kdo odejde …

Džanička

Taky jsem se to před chvílí dočetla, byl to skvělý herec..

johana 56

I já jsem smutná.Role mu perfektně seděla a také ukázala,že ne vždy záleží na tom,jak člověk vypadá.