slipknotak

Muj notebook skoro neustále chrčí jako by provadel nejakou akci a je cely zpomaleny..

porad chrci jako kdyz ho treba zapnu vite co myslim jako by provadel nejakou operaci i kdyz s nim vubec nic nedelam..zpomaluje mi ho to a dost mi to zneprijemnuje praci..i internet je zpomaleny..nevite jak to vyresit? treba nekde kde najdu co provadi za akci a ukoncim ji nevim si uz rady diky

Nejlepší odpověď
badisko

mrkni co ti zabira nejvice cpu ..a dej vedet jinak uz si stahuj toto…http://ww­w.stahuj.centrum­.cz/internet_a_si­te/bezpecnost/os­tatni/hijackthis/?g[hle­dano]=hijackthis&g[oz]=­2.0.4 za chvili prijde uzivatel be*y a bude chtit vypis…;-))..
Doplňuji:
nemas tam nejakeho smejda ? projed to tvym antivirem …pak tento muzes taky pouzit http://www.eset­.cz/cz/domacnos­ti/produkty/on­line-scanner/ a hlavne se teda mrkni do spravce uloh …prozacatek…

Další odpovědi
huxa

OS? a jaký máš hardware?

Prvně bych notebook profouknul kvůli prachu, dále bych se kouknul ve správci úloh, jestli tam nemáš nějakou verbeš a poté v programech po spuštění, jestli tam máš jen to nejdůležitější. Jestli to nepomůže, Bedy na to určitě příjde ;)

LejdyTerr

Nech si ho vyčistit a zkontrolovat. Já jsem se na to vykašlala, taky mi hučel a byl pomalej a nakonec mi odešel grafický čip a oprava by stála 4,000, tak jsem si kupovala novej