hoko

Můj notebook a GTA IV

Ahoj já mám notebook windows 7
procesor: AMD Phenom™ II N830 Triple – Core processor 2.10 GHz
RAM: 4 GB
Grafická karta: ATI Mobility Radeon HD5650
Počítačům nerozumím a tak bych se chtěl zeptat, jestli by GTA IV na mém notebooku vůbec mělo jít. Já myslel, že mi půjde, ale seká se. Tak si říkám, jestli je s tím notebookem všechno v pořádku. (Budu rád i za to, když mi napíšete, že na tomhle to rozhodně nerozjedu bez sekání). Díky
Doplňuji:
Možná jestli to není tím, že jsem si to na zkoušku stáhl, jestli mi to půjde. Potom bych si to samozřejmě koupil, kdyby to fungovalo 😁.

Odpovědi
anonym

Procesor by se hodil výkonnější…

http://www.gta­.cz/gta4/clanek/oh­re-hw-naroky

hippomenes

Záleží na tom, jestli verze, kterou jsi stáhl má patche, které pak na GTA 4 vyšly například. Bez patche se to sekat bude, neměli to totiž odladěné zpočátku. GTA 4 je navíc rozsáhlá hra, takže spíš to zatěžuje paměť a grafiku a 4 giga paměti je asi málo. Leda snížit v nastavení dohlednost a textury.