Janča169

Můj králík…

Ahoj Když se třeba honím s mým králíčkem, většinou běží a divně vyskočí a přitom nás ohodí močí. Bojí se nebo je nastydlí? Poraďte, co mám dělat? Papa
Doplňuji:
Děkuji všem odpovědím 🙂
1: On i když se nehoníme a vůbec si ho nevšímám tak někdy divně vyskočí a ohodí nás
2: To nikdy nedělal najednou teď
😉 Jinak děkuji za každou smysludávající odpověď

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě plně dospěl

Další odpovědi
hanulka11

možná si značkuje

kamila44444

tak to teda nevím.Jestli přímo na vás, tak to si vás teda neznačkuje :D .Možná se chce bránit jiným způsobem a nebo je zákeřný.Je možné že se tedy i bojí.Zkuste se zeptat na něaké stránce kde jsou veterináři online.Zadáte otázku a on vám později odpoví.

samicek333

Když se s ním honíte? Myšleno jako když ho to baví, nebo on prostě před vámi utíká a nechce se nechat chytit? Asi spíš to druhé, to první je velmi nepravděpodobné, býřt na vašem místě tohle prostě nedělám, nalákejte ho spíš na nějaké jídl, ale takhle ne, on se vá bojí…

Tak pokud jste ho měli teprv jako malého – jako mládě – tak asi dospěl, nebo se dostal do puberty a značkuje

Pudlík

Já mám sice morče, ale taky to dělá. Já si myslím, že prostě v tu chvíli potřebuje hodně na záchod a už to neudrží.