Supermáán

Můj kluk se semnou chce líbat, ale neumim to jak se to můžu naučit?

Nejlepší odpověď
quentos

abych nemusel opisovat svou starou odpověď na tutéž otázku: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prvni-libani?podobna=1

Další odpovědi
Braník

To přijde samo,neboj.
Doplňuji:
Zkus jen při pouhém polibku chlapcovi nabídnout svůj jazyk,třeba jen otření o jeho rty a pak už to přijde samo,líbání je věda a ne každý to umí,dej si na tom záležet,je to ta nej předehra.

marci1

Každý má obavy, že to nezvládne, ale neboj. To už umí každý od přírody. 🙂

Dochy

Pokud budeš opravdu, ale opravdu chtít, tak se to uč s ním a žádnou vědu nikde nehledej.

mosoj

Děkuji za odpovědi. Velmi se mně rozšířil obzor znalostí !

Reezo

Záleží na tom, jestli to on umí? jinak v praxi nejde o nic potupného, když má člověk první zkušenost co se líbání týče. Jestli jste oba začátečníci, tak nejdřív normální pusy a zapojit do toho postupně jazyk. při líbání se dá hodně experimentovat a každý si udělá svou ideální verzi na líbání. vyzkoušej to třeba s kamarádkou, v dnešní době je to docela normální.

kablik

učit se, učit se, učit se, učit se…