drop

Můj kamarád se my svěřil že má jedno varle větší než to druhé, co to může znamenat?

Nejlepší odpověď
gecco

Velmi pravděpodobně to neznamená nic – je normální, že varlata nejsou stejně velká, větší (a sestouplejší) bývá levé (ale ani pokud je to pravé, nemusí to znamenat nic).
Koneckonců – přesvěč se na sobě…
😉
A pokud má „kamarád“ strach, není nic jednoduššího, než se u doktora ´poptat´ a nechat vyšetřit, ne?

Další odpovědi
marci1

Za normálních okolností může být jedno varle větší než druhé. Důležité je sledovat jej, aby zvětšení nebylo abnormálně velké. Také je důležité si varlata pravidelně vyšetřovat. Podrobněji ve zdroji :

http://www.vzp­.cz/klienti/pro­gramy-prevence/preven­tivni-prohlidky/samo­vysetreni-varlat-prostaty-a-penisu

bolak

šampáňo?