Deli

Můj kamarád koupil dům v nedaleké vsi, kde se před časem stala tragédie. Jak zjistit, co se přesně se stalo?

Jde o to, že v domě bydlela rodina a jednou syn přišel domů a našel otce mrtvého.
Kamarád spekuluje, jak zemřel, zda zemřít nechtěl… Jelikož v domě bydlí, zajímá ho to. Ptát se vdovy – bývalé majitelky – to opravdu není vhodné. Požádal mne, ať mu to zkusím zjistit, protože bydlíme nedaleko. Nejsem však taková, abych chodila, vyptávala se a sbírala drby…
Na Goooglu mi taky nic použitelného nevyskočilo.

Nejlepší odpověď
fcoop

V hospodě se dozvíte všechno.
A trochu diplomacie.

Další odpovědi
hanulka11

Já bych to raději nechtěla vědět, to měl pátrat než to koupil, co když se tu stala vražda a co on pak udělá, nechte to plavat minulost je lepší někdy neoživovat.