kikuše kiki

můj jezevčík má často křeče je to normální?

Nejlepší odpověď
Drap

Normální to v žádném případě neni. Doporučuji co nejdříve navštívit veterináře

Další odpovědi
Lindra

To v žádném případě normální není ,měla by jsi co nejdříve zavolat veterináře ,může to být opravdu vážné.

www

Křeče končetin, celého těla, kdy, ap..?
Navštiv veterináře !

Emilly

Můj jezevčík ( je mu 13 )měl občas záchvaty, ležel mi na zemi a jakoby ztuhl a klepal se. Možná myslíte tuhle křeč. Ke konci mu pak šla pěna od tlamičky a taky se počůral. Jako při epilepsii. Byli jsme na veterině, kde dostal kapačku, aby se tělíčko lépe zmátořilo. Prášky na epilepsii nám pan doktor zatím nenapsal, protože se mu to stává tak jednou za půl roku. Ale při častém opakování je potřeba léčba. Samo se to nesrovná. Držím palce.