astroamateur

Můj IP protokol má špatnou konfiguraci?!

Můj notebook se nechce připojit na wi-fi síť a po diagnostice mi říká že můj IP protokol má špatnou konfiguraci nebo tak něco. Snažil jsem si přenastavit protokol IPv4 na tuto konfiguraci DNS 8.8.8.8 a 8.8.4.4 (Google DNS) avšak to nefungovalo ani po tom co jsem to nastavil na automatiku. Mám internet od o2 optimal 16mbit/s a jinak na ostatních počítačích v domě se na wifinu jde připojit bez problémů. Poraďte,je to problém systému nebo wi-fi modulu nebo problém provozovatele sítě. V každém případě poraďte. Za pokus to stojí ;) :D

Nejlepší odpověď
beer

Kontaktuj poskytovatele, tedy O2. Na jejich oprátorské lince ti jistě poradí jak postupovat.