wovopicka

muj ex pritel me vydira kvuly detem ma zname na ospod uz nejak zaridil abych je nemela u sebe chce me dostatzpet

co mam delat

Nejlepší odpověď
panenka

Neznám tvou celou situaci vydírat může jak chce ty se hlavně nedej a bojuj jsou to i tvé děti přece.Doporučila bych ti navštívit nějakého advokáta kterému se svěř a uvidíš že ti poradí držím ti pěsti at ti to dobře dopadne.Vždyt děti jsou to nejcenější co v životě máme.

Další odpovědi
sejtanka

Pokud nedroguješ,nechlas­táš,děti chodí čisté a najezené,nemá šanci tě o ně připravit.Nejlepší je domluva s paní na sociální péči o dítě,tam jsou většinou při matce,vím o čem mluvím,tak přeji hodně štěstí.