AJICEK

Muj bratr v opilosti vzdy rozbiji nabytek u svych predešlich holek-co sním?Děkuji.

Nejlepší odpověď
arygnoc

nemal by chlastať, a to vôbec.

časom niekoho zabije, skončí v kriminále.
to myslím vážne.

nie každý znáša alkohol, a u koho spôsobuje agresivitu, mal by si v triezvom stave uvedomiť, že je na najlepšej ceste do pekiel a začať abstinovať – a to úplne.

rozhodne by mal navštíviť psychológa, prípadne i psychiatra – keby sa bránil, že nie je predsa chorý (či dokonca blázon), treba mu vysvetliť, že návaly agresie vyvolané čímkoľvek – teda i alkoholom, sú prejavy choroby (minimálne sociopatie).
bude blázon, ak neprestane chlastať.

Další odpovědi
www

To musí řešit ty jeho holky s rozbitým nábytkem, ty řeš raději svoji češtinu a nechej to na nich.

iceT

A proč ho každá holka pouší ožralýho k sobě domů?Ať se jde léčit.

Hamon

Co dělá tvůj bratr, to není pěkné.
Ale k tvé otázce – co sníš, to opravdu netuším.
Doplňuji:
Lidi, pište ty otázky pořádně – opravdu nevím, jestli se tazatelka ptá, co sní („co sním“), nebo co s ním (jako s bratrem) nebo co s ním (jako s rozbitým nábytkem).

Brčko

šup sním do jeskyně

Lenscha

......nekupovat nábytek