Pokročilý

Můj americký přítel odletěl před dvěma týdny služebně z USA do Ghany, ale nemůže se dostat zpět do USA. Jak z toho ven?

Můj americký přítel odletěl před dvěma týdny služebně z USA do Ghany, kde byl následně okraden o kufřík s dokumenty a kreditní kartou, pachatele zatím nenašli a přítel zůstal bezprizorní, musí zaplatit dělníky, pronájem aut a hotel, protože jeho projekt je již hotov. Jeho právník psal na americkou ambasádu, ale napsali mu, že pomoci mohou pouze turistům, ale ne businessmanům... je z toho nějaká cesta ven? Nemůže se dostat ke svým penězům a vše zaplatit a ani odletět zpět do USA. Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A - nechce, abys mu poslala peníze???
:-DDD
Pošli - už je neuvidíš...
___
Ty tvá svatá prostoto...
:-DDD

Další odpovědi:

Bronzový

Ambasáda nerozlišuje mezi pomocí turistům a businessmanům to je nesmysl, (ale snad občanům dané země ne ?) - to jako že - ty jsi businessman tak tu klidně zemři? Je to vážně Váš přítel nebo jde o spamový email - také mi přišly podobné :D

Zlatý

To je sice zajímavý příběh, ale netuším na co se ptáš. Myslíš že někdo z nás tady mu dokáže zařídit nové doklady a poslat pro něj taxík ?

Stříbrný

A proč mu těch 500 000,- až milión Kč nepošleš? Je to přece tvůj přítel. Ty je nemáš? Tak si je půjč, a bance jim ještě řekni, na co ty peníze potřebuješ:DDD

Zlatý

v Ghaně je zlato za polovic- když bude chytrej, velice rychle se z dluhů později dostane.

slušný scénář pro koprodukční film

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.