-Z-D-L-

msvthe.exe co to je ?

msvthe.exe co to je ? je to důležité pro běh notebooku nebo je to vir či trojan
?

Odpovědi
Bedy

Pošlete mi výpis z programu Hijackthis a můžeme se na to podívat. Mě tento soubor nic neříká, je možné, že je to něco závadného.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz