mšice krvavá na pokojových rostlinách

jak mám odstranit mšici krvavou na pokojových rostlinách – dracena.

Odpovědi
Lencis

Radím likvidovat ji ručně, tedy nejlépe pinzetou. Po úkonu přelít celou rostlinu vodou, nebo spláchnout ve vaně a po té aplikovat mospilan pro případ, že jste něco vynechala.

Přeji hodně zdaru

Ala81

Zalivat kytku vodou, do ktere zhasite cigarety, spacky se musi ve vode par dni vylouhovat. Pry to funguje stoprocentne, ale overeno to nemam, nedopalky davam do popelniku 🙂