psí boothud

MSI U 100 Poraďte mi prosím jaký mám koupit hdd do MSI U 100 10ti palcového malého notebooku.

Náš podnikový it pracovník mi řekl, že mě brzo disk opustí ale noťásek je to dobrý a nerad bych ho opustil já kvůli disku. Jestli mi tam teda nějakej pásne. Díky za odpovědi. 🙂 Je tam HDD: 160GB, 2,5" SATA –5400rpm podle specifikace výrobce ale na velikosti giga mi nezáleží.

Nejlepší odpověď
jáára

kup mu SSDčko, v podstatě jakékoliv.
notebook výrazně ožije

Edit: to je netbook s Atomem N270. V základu pomalej počítač, tak to SSD bych volil co nejlevnější. I tak bude rychlejší.

https://www.al­fa.cz/product­.php?eid=105140006­0000001SK6 třeba tenhle.

jáára

Možná bych to nechal dosloužit a pak zahodil. = aukro od kurunky