Pokročilý

MS v hokeji-ruský tým

Dobrý den,sice jsem se už jednou ptala,ale nevadí. Samozřejmě na MS v hokeji fandím Česku,ale mám ráda i Rusko,kromě toho (s prominutím) idiota,který včera zranil naše hráče!! ale například Ovechkin.Máma mi řekla,že by mi možná koupila lístky na zápas s ruskem,ale já když už bych tam jela,tak bych chtěla třeba autogram,nebo se tam potkat třeba s Ovechkinem(na jednom blogu jsem četla,že např. Jágr,dělá vždy autogramiádu).Nevíte jak zjistit autogramiádě a tom,jak to probíhá a jestli je možné třeba se setkat s Ovechkinem?? Na oficiálních stránkách MS nic není :-( a dokdy je vůbec MS?? Děkuji MOC!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Prinejhorsim mu napis/rusky,anglicky/ a pozadej o podpis.Sand Ti posle,tak jako me poslal J.Jagr.kdyz byl jeste tady v US.
Venoval jsem tehy podepsane foto svemu synovi k narozkam - hraval tehdy jeste celkem vazne taky hokej - za zaky.

Další odpovědi:

Pokročilý

Tak bohužel, neodpovím skoro na nic. ale MS by mělo končit 15.5.2011 :)
Češi do toho :)

Zlatý

Na nějakých stránkách www.iihf.com/…, jsem našel adresu organizačního výboru. Zkus tam napsat, zavolat a uvidíš.
A když, tak bych se osobně pokusil oslovit oddělení: Michaela Grendelová - Riaditeľka pre komunikáciu
Hodně štěstí.

Organizačný výbor MS 2011 a.s.
Junácka 6
832 80 Bratislava
Tel.: +421 2 4924 9179 | Fax.: +421 2 4924 9179
E-mail: info@2011.iihfworlds.com | URL: http://2011.iihfworlds.com

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.