Niikii

MS v hokeji-ruský tým

Dobrý den,sice jsem se už jednou ptala,ale nevadí. Samozřejmě na MS v hokeji fandím Česku,ale mám ráda i Rusko,kromě toho (s prominutím) idiota,který včera zranil naše hráče!! ale například Ovechkin.Máma mi řekla,že by mi možná koupila lístky na zápas s ruskem,ale já když už bych tam jela,tak bych chtěla třeba autogram,nebo se tam potkat třeba s Ovechkinem(na jednom blogu jsem četla,že např. Jágr,dělá vždy autogramiádu)­.Nevíte jak zjistit autogramiádě a tom,jak to probíhá a jestli je možné třeba se setkat s Ovechkinem?? Na oficiálních stránkách MS nic není ☹ a dokdy je vůbec MS?? Děkuji MOC!!

Nejlepší odpověď
FOG

Prinejhorsim mu napis/rusky,an­glicky/ a pozadej o podpis.Sand Ti posle,tak jako me poslal J.Jagr.kdyz byl jeste tady v US.
Venoval jsem tehy podepsane foto svemu synovi k narozkam – hraval tehdy jeste celkem vazne taky hokej – za zaky.

Další odpovědi
dj.david1234

Tak bohužel, neodpovím skoro na nic. ale MS by mělo končit 15.5.2011 :)
Češi do toho :)

venkovan

Na nějakých stránkách www.iihf.com/sk/chan­nels-11/iihf-world-championship-wc11/home-oc/organiza269ny-vybor.html, jsem našel adresu organizačního výboru. Zkus tam napsat, zavolat a uvidíš.
A když, tak bych se osobně pokusil oslovit oddělení: Michaela Grendelová – Riaditeľka pre komunikáciu
Hodně štěstí.

Organizačný výbor MS 2011 a.s.
Junácka 6
832 80 Bratislava
Tel.: +421 2 4924 9179 | Fax.: +421 2 4924 9179
E-mail: info@2011.iihfworlds.com | URL: http://2011.i­ihfworlds.com