Mrzí Vás, že Česká republika nemá moře?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano. Moře tu fakt moc chybí.

Za dovolenou bychom sice neušteřili (člověk vždycky chce to, co nemá, takže bychom jezdili do vnitrozemí :{D> ), ale jak známo, přímořské klima je daleko zdravější…

Další odpovědi
marci1

Jiná odpověď.

Mrzí. 🙂 Hlavně z toho důvodu, že by u nás nebyly tak drahé ryby. Mohl ten náš praotec Čech popojít k moři. 🙂

Lgee

Je to jedině dobře, že tu není.

Rokio

Ne. Je mi to jedno.

Je mi to jedno, protože mám raději túry s procházky. Navíc mi stačí koupaliště, případně lázně.

N. a D.

Ne. Je mi to jedno.

tucnakscot

Ano. Moře tu fakt moc chybí.

cochee

Ne. Je mi to jedno.

arachis

Ano a ušetřilo by se za dovolenou.

Nuk nuk

Ne. Je mi to jedno.

suaeda

Ano. Moře tu fakt moc chybí.

1/ Koupámí v moři
2/ Mořské ryby a vůbec všechny ty plody moře. Kapra z rybníka nejím.

GM

Ano. Moře tu fakt moc chybí.