Mrzí vás, když dáte někomu palec „omylem“?!

Nejlepší odpověď
da ny

Ne,
mrzí mne, že nemohu jednomu uživateli dát palce za více odpovědí u několika otázek při vstupu během daného dne ;(

Další odpovědi
Kulpix

Ne, doufám, že mi taky dá omylem palec 😉

redy

Ne, spíš že nemám víc, pro jednoho každýho. 🙂

Drap

Ne, už je tam, a i kdyby mrzelo, tak to nepomůže

led

Snažím sa „omylem“ (v uvodzovkách) nedávať, nehodnotím užívateľa, ale jeho otázku, prípadne odpoveď.
Palec omylom, to nie. Než kliknem, pozriem, či som pri správnom príspevku, bez ohľadu na užívateľa.

redy

A taky mi vadí, když dám palce všem na odpovědí a na jednoho už nemám.
Drap promine 🙂

redy

Barbakán též 🙂