venkovan

Mrtvý nebezpečný hmyz jako je sršeň, vosa apod., musím vyhodit do nebezpečného, bioodpad a nebo stačí směsný odpad?

Doplňuji:
Já tedy zajedu do sběrného dvora kde se odezdává i NO. Schválně – budu mít okolo oka delší dobu modrofialovou kůži?

Nejlepší odpověď
anonym

Venkovane, to bys ještě mohl sáhnout vedle a dostat se do sporu se zákonem o pohřebnictví.
Tak nevím, to asi bude moc těžké vyřešit. Navrhovala bych „hrobeček“ pod třetím rybízem vlevo.

Další odpovědi
beer

S tímto bioodpadem můžeš dělat cokoliv – nemáš ho totiž takové množství ))
Nebo chceš s každou vosou běhat ke kontejneru?
Doplňuji:
A žes uvedl sršně a vosy… ale co čeče tak s komárem, nebo nedejbože klíštětem ? To je teprve problém ! )))

david22

směšný odpad

Damiana

Užij si v klidu ještě nějakou chvilku klasické kompostování. Brzy bude hmyz možná vhodný leda tak do odpadu plastového…

Syd

Je to bioodpad.