Avatar uživatele
Vicki

Mrazy a venčení štěněte.

Mám tříměsíční štěně dl.jezevčíka a váhám,jestli s ním mám chodit ven v těchto mrazech.Párkrát jsem s ním venku byla,ale jen kolem 11.h a pak odpoledne.Ráno a večer jsem to raději neriskovala.Mám ho teprve týden.Děkuji a přeji všem hodně zdraví a štěstí v Novém roce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Jahoda, BENYTA před 4862 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dagry

No Vicki zaděláváš si celkem na problém… a to ten, že se pejsek naučí vykonávat potřebu doma a pak ho, chudáka, budete za to kárat a trestat. Malý, nemalý, venčit ho ven chodit musíte. Bohužel, mrazy nemrazy. Však nemusíš být venku hodinu, počkat až pejsek vykoná potřebu, POCHVÁLIT, vzít ho pod budndu a hajdy s ním domů. Nedá se nic dělat, musí se hned od malička naučit, kam se chodí čůrat. Hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Běhat ven potřebujete obě. Mráz nemráz, podle jeho síly jen volit délku pobytu. Pokud bude štěně v pohybu, suché, není problém i na mráz, jen je třeba ho z počátku začít otužovat. Pokud se má štěně dobře vyvíjet potřebuje pohyb a jezevčík je zralý na obezitu pokud nebude mít dostatek – hodně pohybu. A když mu bude zima – určitě to řekne jasně a srozumitelně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud ho oblečeš, tak můžeš s ním ven.
http://www.cho­vatelka.cz/ima­ges/svet-zvirat/obrazek/3419­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MARTI-V

Mám čivavu a chodili jsme s ní ven i v mrazech,když mu bylo cca 3–4 měsíce,dostal svetr a byl spokojený a když ho záblo,tak přišel se pochovat,šup s nim pod bundu a domu a bylo to 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagmarka111

Ahoj Vicki,ven s ním chodit musíš,kup mu obleček a uvidíš jak si na něj zvykne nebude chtít ani domů,tak to mám já se svojim pejskem.,i když mrzne jako blázen tak on chce být stále venku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Pejskovi kupte nějaký teplý obleček. Jelikož jsou ty mrazy, namažte štěňátku tlapičky nějakým mastným krémem – např. Indulona. Když je nenamažete, pejskovi můžou popraskat, což by ho moc bolelo. Nebo mu kupte botky pro pejsky :))

P.S.: Vám, Vicki, také jen to nejlepší v roce 2011! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

My máme zlatého retrývra a chodili jsme s ním jen vyčůrat a kakat , pak rychle domů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabe

Venci ho uplne stejne jako normalniho psa,jenom zkrat interval.Jinak z nej udelas pokojovyho smetaka a onemocni ti i v lete jen kdyz ho ofoukne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janichkah

přesně tak, nerozmazlovat!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek