Nave

Mrazuvzdorné (nemrznoucí) muškáty – kde je koupím?

slyšela jsem že se letos prodávají-začnou prodávat mrazuvzdorné(nem­rznoucí)mušká­ty do-15stupnu celsia.kde,nevíte někdo kde bych je/kde se dají sehnat??děkuji.
mohli by je prodávat v obi nebo hornbachu??

Nejlepší odpověď
kropitko

Asi jste taky koukala na Ptáka Loskutáka,pořad TV Nova,také mě to zajímalo,ale kde je sehnat netuším,jen doplním celý název..mrazuvzdorný muškát Splendid.

Další odpovědi
Ilis

mrazuvzdorné muškáty lze koupit v zahradnictví Doubravice nad Svitavou.Také jsem pátrala a našla jejich inzerát že jsou zatím pouze jediní prodejci tohoto druhu muškátů.Pokud ví někdo o dalších prosím napište.

Silvershine

Domnívám se, že v supermarkete zaměřeném na zahradnictví, jako je v našem případě OBI, je jistojistě naleznete a když ne, určitě existuje nějaký způsob na jejich objednání.