Avatar uživatele
KIJIR

mráz a kojenec

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat:mám 4 měsíčního syna a chtěla jsem vědět do kolika stupňového mrazu s ním mohu ven?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5203 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

Dobrý den, minus 5 je myslím optimum, nižší teploty už ne. Kojenec nemá vyvinutou termoregulaci a oblečení, kterým ho vybavíte, nemusíte tuto termoregulaci zastoupit tak dobře, jak by potřeboval. Proto při více jak minus 5 st celsia zůstante raději doma. Pokud je dítko větší, batole – tak bych při dobrém oblečení, hlavně vicero vrstev!!!!!, i těch minus deset zkusila, ale ne dlouhodobě /cca do hodiny pobytu venku/. Hezký den.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

já když jsem byla se synem poradně tak mi doktorka řekla že pokud bude víc jak mínus pět tak s ním chodit ven nemám.do mínus pěti ano ale jen na hodinku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Když je venku větší zima než –5 stupnů,tak zůstante doma,při větší zimě může miminko zmrznout.Pro větší klid jsem dětem dávala do kočárku venkovní teploměr,pověste ho dovnitř do boudy,dělala jsem to i v létě,kvůli přehřátí,když byly takto malí.A nezapomeňte na fusak,vím že je to samozřejmost,ale viděla jsem 5 měsíční dítě sedět v otevřeném kočáru jen ve dvou svetrech,v ple­tených ponožkách bez bot.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví