Mraveneckill

Jak se zbavit mravenců v Marlence?

Dobrý večer,

Nechal jsem marlenku ve spíži, druhý den (dnes) ji prolézají mravenci, ukrojíte si trojúhelníček a jsou všude uprostřed na krajích pod nálevem 😁 .

Nevíte jak se mravenců zbavit nebo vypudit ? Marlenku nechci vyhazovat je nová , do toho je zítra oslava a financí na novou není. Hezký zbytek večera.

Nejlepší odpověď
zzzzz

No k vám bych chtěla přijít na návštěvu:-DDD

Fuj vyhoď to:-DD

Další odpovědi
Drap

V prve řadě budeš muset vyhubit mravence. Marienku vyhodit, nebo ji sníst s mravenci. Mravenci neuškodí, jsou to proteiny.

Nazdar Bazar

Jasný návod má ve své skladbě Ivan Mládek:https://www.y­outube.com/wat­ch?v=uyDpaLIN­Qx4

marci1

Vyhoď to. Je to škoda, Marlenka je dosti drahá, ale to by jsi dal hostům k jídlu mravence ? Kup něco levnějšího, Marlenka bude příště. 🙂

Mraveneckill

Právě jsem snědl jeden kousek, sníst mravence je jako rozdrtit v zubech zrnko písku, to by do nich člověk neřekl.

Klidně přejděte na návštěvu Marlenky pro Vás zbude dost, zabalím vám i domů 😉

zzzzz

😁

mosoj

A byl to sameček nebo samička ? Sameček obyčejně zůstane viset mezi zuby za přirození.

Mraveneckill

Právě jsem snědl jeden kousek, sníst mravence je jako rozdrtit v zubech zrnko písku, to by do nich člověk neřekl.

Klidně přejděte na návštěvu Marlenky pro Vás zbude dost, zabalím vám i domů 😉