slavie

mravenci a růže

můžou mravenci požírat listy z růže?

Odpovědi
sanuska

zde najdete odpověď

Zdroj: http://www.zah­rada.cz/forum/ru­ze/mravenci-na-ruzi-63760/?kotva=mra­venci-na-ruzi-63963

alenka901

PODÍVEJTE SE JESTLI V OKOLÍ NEMÁTE MŠICE PROTOŽE MŠICE SE VOZÍ NA MRAVENCÍCH A ZA ODMĚNU DOSTANOU NEKTAR KTERÝ MŠICE VYPRODUKUJÍ

jeff

V našich podmínkách v žádném případě, mravenci pouze obstarávají mšice, které tam jsou. Když nebudou, nebudou mravenci. A hlavně, mšice se nevozí na mravencích (viz. Alenka), pouze mravencům umožňují olizovat sladké výkaly.