qwert7

MP4 Gogen meatfly

Mám takový problém.Koupil jsem si MP4 Gogen meatfly.Když chci vložit nějaké video,které je ve formátu .avi musím to dělat přes SigmaTel motion ale nejde mi to.V prvním řádku mám Input video to dám to video které sem si stáhl a v druhém řádku mám output video a tam nevím co mám dát.Kdo by věděl kde bych našel návod tak to prosím napište.Díky moc

Nejlepší odpověď
anonym

input je jak říkáte.. to vstupní video, který chcete převést.. a output je cesta kam chcete výsledně upravené/převedené video uložit.. takže do output můžete zadat třeba jenom cestu na plochu, nebo do nějaké složky.. atd..