Rozamunda

mp3stahuj.cz nejdou mi stáhnout písničky

jakto že když dám nějaký stránky na stáhnutí písniček třeba dám stránku mp3stahuj.cz a vyberu si jednu písničku dám stahnout a ono se mi to nestahne akorát se otevře nová stránka s černým pozadím a velkým přehrávačem přes celou stránku ? nevíte čím to je ?
Doplňuji:
přes uložto mi to jde

Nejlepší odpověď
Bedy

Neklikejte na to Stáhnout levým tlačítkem myši, ale pravým a zvolte možnost Uložit cíl jako…

Další odpovědi
Louise:3

Stahuj přes uloz.to
Pokud ani to ne,tak tam máš asi virus,nebo ta stránka je bloklá,nemá práva;)

vivatisCZ

To s tím pozadím mám taky jen na určitých prohlížečích. Hold to tak je, ale třeba na exploreru se mi tam dá stahovat, ale na chromu se mi právě otevře toto okno.

VelkejDíDí

Pokud ti to nejde, zkus mp3s.nadruhou.net nebo jejich stahovač na hudbu i videa z YouTube.. nebo už zmíněné uloz.to 🙂