bafi77

mp3 stahovani a vypaleni na cd

kdyz si stahnu hudbu s netu tak bych to chtel vypalit na cd aby mi to slo pustit treba dvd nebo v cd jak na to

Nejlepší odpověď
quentos

umí to aplikace MP3 CD Doctor, můžu doporučit. Ke stažení třeba na www.slunecnice.cz

Další odpovědi
kenyrts

stahování jsem vám popsal,ani jste na to neragoval.Vypa­lování-nejlepší Nero expres.otevře se nero expres-vypálit CD nebo DVD(musí se nastavit)-druh souboru hudba-přes nero se dostat do složky kde je stažená hudba,písničky co chci vypálit-označit a dát přidat-objeví se v otevřeném okně Nera-dát vypálit a už to jede !!!!!!!!!!