Mp3 do mobilu

Dají se nějak přetáhnout hudba mp3 stažená z netu do mobilu? dík za rady

Nejlepší odpověď
kropitko

doplňuji a nebo přes infraport(nevím jestli to píšu dobře)

jo a nebo třeba paměťovou kartu

Další odpovědi
Wareg

Ano, dá. Buď použitím speciálního kabelu, který jste dostal(a) k mobilu, jehož konce připojíte do mobilu a do počítače, nebo přes bluetooth (aktivované v mobilu) a bluetooth klíčem v počítači.

Jakub

Pro svůj V360 stahuji hudbu přes program „Motorola phone Tools“. Je dodáván s mobilem.

GangstaHelper

Existuje mnoho způsobů (nekteré už zmíněné).

Nejrychlejším a nejpohodlnějším je v dnešní době vyndání pamětové karty z mobilu. Tu pak vložíte do čtečky karet.

Telefon musí mít ale paměťovou kartu a počítač čtečku (speciální kabely stojí ale mnohem více, než nějaká čtečka).