led

Môžte mi vysvetliť tento text?

Zjavil sa napriek regulárnemu prihláseniu registrovaného účastníka
Ďakujem
Nejde o nového užívateľa
v preklade to voľne znie: Je nám ľúto, v súčasnej dobe nie ste schopní komunikovať v chate (je pre vás neviditeľný). Pokiaľ ste nový, musíte potvrdiť svou e-mailovou adresu
Toto by som vedela pochopiť pre neregistrovaného užívateľa chatu… ale pre prihláseného registrovaného užívateľa? Alebo sa tvrdenie užívateľa nezakladá na pravde a nebol prihlásený?

Nejlepší odpověď
anonym

Musíš si ověřit emailovou adresu? Do té doby psát do chatu nemůžeš…