dudu

Jaké jsou možnosti využití zasklené lodžie?

Součástí našeho bytu jsou dvě klasické lodžie. Manželka vyslovila přání nechat jednu zasklít a využívat jako zimní zahradu. Nemíní zde zrovna pěstovat subtropické rostliny, nýbrž mít možnost je zde zazimovat a uchovat do jara. Jsou její představy reálné a za jakých podmínek? Podělte se prosím o zkušenosti, příp. popište možnosti a eventuality i případná rizika.

Nejlepší odpověď
Kepler

Obávám se, že za větších mrazů by lodžie promrzala, což by asi přezimujícím kytkám nedělalo dobře. Muselo by se tam nechat pouštět trochu tepla z bytu, např. přes ventilačku. Snad by to tepelný komfort v bytě moc nenarušilo.

Další odpovědi
Cenobita

Výborný terč pro prakostřelbu.

dudu

ad Cenobita: to je úroveň. Bože, bože co to sem nalezlo.