možnosti internetu

zkošeli jste se seznámit přes internet takzvanou seznamku?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne, spíš jen nějaké kamarádství.
Stejně se dá věřit při seznamování jen pár procentům uvedených údajů.
Jak je možné, že sportovně založený, vydělávající, bezdětný, nekuřák s vlastním autem, bytem a chatou je stále sám?
Slyšel jsem však pár názorů, že pokud si někdo dal někde schůzku s někým ze seznamky, měl co dělat, aby následně utekl, protože tam viděl úplně někoho jiného :D:D než bylo v popisu.

Další odpovědi
quentos

jo mnohokrát, ale ženské si snad myslí, že tam prsknou inzerát a chlap ji mpřijde až do klína nebo co. Když jsem se jim ozval, už byly líný odpovědět. Takže teď už na to kašlu.

rybíz

Ne, nepotřebuji to.

DAM

Určitě to nějaká možná forma je, ale problém je v anonymitě uživatelů, např. se seznamujete s krásnou dlouhonohou blondýnou alias zamindrákovaný chlap v teplákách za pořítačm

led

zoznámila som sa takto cez internet (nie seznamka), ale bola to viacmenej náhoda a stretli sme sa osobne. Prešli sme okolo seba a vo vlaku pri nezáväznej debate sme zistili (podľa spôsobu vyjadrovania a tém), že sa vlastne poznáme

kapka

Kamarádka si po rozvodu přes internet našla přítele, nedávno se brali a jsou spolu moc šťastní. Takže i takové případy určitě jsou. Ale vyšlo to tedy až napodruhé, první schůzka s jiným mužem nevyšla. Každému šlo o něco jiného, takže už se pak znovu nesešli a tím to zkončilo.

Znám samozřejmě i případ, kdy se jiná
kamarádka seznámila na inzerát s mužem a pak měla velké problémy se ho zbavit, neustále ji obtěžoval dopisy a tak, nebyl normální asi.

lerak14

jeto zadarmo?

Michal

Ne.

1popelka1

Ne, nebylo třeba, dávám přednost osobnímu seznámení.