kess

možnosti doručení soudní obsílky

Dobrý den pokud se nepodaří mi doručit soudní obsílku (nebyla jsem doma)jaké jsou další možnosti.Soudní líčení bylo odročeno a na soudu mi oznámili, že mi poslali telegram. Žádný jsem nedostala ani oznámení o uložení pošty.Je tohle normální postup ze strany soudu?Děkuji za odpověď K.

Nejlepší odpověď
jkjk

Zalezi na druhu soudu, ustanoveni o dorucovani v trestnim/ob­canskopravnim/sprav­nim rizeni jsou rozdilna. Obecne se da snad jen rict to, ze ve spisu musi byt nejake potvrzeni o odeslani, na zaklade ktereho to muzete nejak resit s postou.