COVERENDER

Možnost příspěvků na bydlení

Jaké příspěvky na bydlení,dopravu atd. a za jakych podmínek můžu jako svobodný,sám bydlící dostat?

Odpovědi
LuciJe

To záleží na Vašich příjmech, případně speciálních požadavcích (zdravotní postižení apod.) a celkové sociální situaci.

Prcek_x

příspěvek na bydlení: zajdi na městský úřad, oddělení státní sociální podpory, vyplň žádost a čekej na šušně. Právo na příspěvek máš, pokud Tvoje příjmy po odečtení výdajů na bydlení nedosahují životního minima