Damiana

Možná už to znáte, ale?

Co říkáte na tento článek? Známý mi ho včera přeposlal, je to sice trochu starší, ale řekla bych, že stále setsakra aktuální. Je mi úplně špatně z toho, čeho je někdo schopen… http://modnipe­klo.cz/2011/10/­mimibizar/#mo­re-3251

Nejlepší odpověď
barnajka

No jóó, Mimibazar – to znám :D
Občas tam chodím nakouknout, hlavně do ‚tvořivé sekce‘, příp. na inzerci.
A je to opravdu síla…
Já nevím, asi to řeknu moc drsně, ale připadá mi, že těm maminkám z toho maminkovství obyčejně hráblo :D
Sama to pozoruju na některých svých kamarádkách: dokud byly svobodný bezdětný, byly NORMÁLNÍ. Ale s prvním miminkem jako by se jim v hlavě přenastavila všechna kolečka a když s nima mluvím, mám pocit, že i s ufounem bych si rozuměla líp.
A pozor!!! Vůbec nejsem zapšklá stará panna, co by děti neměla ráda!!! Ale stačí strávit na mimibazaru pár desítek minut a soudnýmu člověku se začne dělat špatně: to je samý mimísek, manža, tvořeníčko, vařeníčko, receptík, návodík, topík a tunička, kakáníčko, blinkáníčko, prdíčky a rýmečky,..
a snad nejvíc mě v poslední době ‚fascinuje‘ zvracení-vyvolávající patvar KYTÍ (=kytka, květinka). Všechny tyhlencty paskvily se mimibazarem šíří jako mor: jedna maminka ho vymyslí, druhá nadšeně zopakuje…a už v tom jede celá komunita. Děs, běs, hrůza.

A když pozoruju mimibazárkovskou inter-maminkovskou ‚komunikaci‘, přísahám, že nevím, jestli se smát, nebo plakat.
Fakt nekecám: i ten pláč se o mě pokouší :)
Ty holky normálně vymyslely fungl nový druh dorozumívání: komunikaci skrz smajlíky.
Slova??? Na co, totální zbytečnost…

…a tak za každým blábolem, co kdo na mimibazar vloží, najdete v komentářích tisíc idiotských animovaných ksichtíků.
Každá ptákovina u tamějších maminek vyvolává stavy euforickýho nadšení a NEODOLATELNOU potřebu za příspěvek autorce poděkovat, popř. vyjádřit obdiv.
Děkuje se zásadně stylem: 10–15 smajlíků s palcem nahoru proložit 10 smajlíky chcechtajícími se + 10 smajlíky posílajícími vzdušnou pusinku. To vše zakončit několika smajlíky s květinou v ruce (5 by jich mohlo stačit) a na úplný závěr samozřejmě patří smajlík mávající na rozloučenou.

Bože můůůj…jestli opravdu jsi,… jak tohle můžeš dopustit? :D
Dámy, buďte trošinku soudný, krindapána!!!
Že se z vás mateřstvím nestanou kvokající slépky s íkvé jen lehce nad bodem nula, ještě NEZNAMENÁ, že svoje mimísky nemilujete dostatečně!!!
Ba naopak – dokažte svým dětem, jak moc je máte rády..a zůstaňte NORMÁLNÍ!!! Vaše mimi si přece zaslouží normální a normálně milující maminku..a ne slaboduchou atrapu..

No a ta vaše strava á la ‚Když vařil pejsek s kočičkou‘…no jestli tohle dáváte chlapovi místo večeře a dětem místo vyvážené stravy, asi se už nedivím, že je dneska tolik rozvodů a onemocnění zažívacího ústrojí :D
I ‚rychle a levně‘ jde vařit nápaditě, zdravě a chutně! Věřím, že spousta těch zdánlivě nejedlých receptů může být v reálu naprosto vynikají pochoutkou, ideální pro občasný zpestření nebo jako nouzovka… Ale přesto: dvakrát vábně to nevypadá, výživová hodnota taky nejspíš nic moc…tak nevím, jestli bych se účastnila internetovýho klání o ‚nejnápaditější‘ recept ;)

Další odpovědi
tom004

Proč špatně.Bude hůř.Ve státě,kde rodičům,ale i učitelům,hrozí vězení za to,že potrestají potomka,nebo žáka,který něco provede,je možné úplně všechno.„Jídlo“ je to nejmenší zlo.