tom004

Možná se někdo dobře „baví“,ale jako legraci,už to neberu.

Body mizí,admin „vysvětluje“.
Podobný dotaz jsem odeslal na info@odpovědi.cz:
Dobrý den.Níže uvedená otázka mi byla přeřazena do stejné kategorie,do které jsem ji zadal i já.Jenom s tím rozdílem,že mne to,v minulých 20 minutách,stálo –34 bodů.Žádám o vysvětlení.Kon­krétně,jméno toho kdo ji přeřadil,proč (a nestačí mi odkaz na kodex),a jak došel k tomuto počtu bodů.Jako uživatel jsem přesvědčen,že když má někdo právo rozhodovat o přeřazování otázek,a odebírání bodů,mám stejné právo být detailně informován o důvodech,které ho k tomu vedli.Všechny své otázky i odpovědi,in­formaci o každé změně počtu bodů,si archivuji pro rychlou orientaci,abych nemusel přepínat do profilu.Zatím jsem to přehlížel,ale mohu prokázat –124 bodů,s pouhým konstatováním admina,viz níže.Děkuji za rychlou a kvalitní odpověď.

Dne 30. května 2011 12:08 Odpovedi.cz <odpoved@odpovedi.cz> napsal(a):
Vaše otázka: Je po dešti,krásně se paří lesy.Také už připravujete kolečka a kosy na houbičky? :)

byla přesunuta do kategorie Ankety a zábava.
Prosíme vkládejte příště otázky do správných kategorií v souladu s kodexem serveru.

Na odpověď počkám,potom se rozhodnu.

Doplňuji:
Děkuji za názory.A rád bych doplnil pro Mosoje: Body odečítá automat,ale ten impuls je od „někoho“ na stránkách.Tak­že,žádný automat,ale člověk.A pokud jde o to čtení,moje otázka byla přesunuta z kategoie Ankety a zábava,do kategorie Ankety a zábava.A to pro mne zrovna moc změna,která by opravňovala „automat“,k o­debrání bodů,není.Pro mne je tato záležitost již ukončena.Od admina jsem dostal,pro mne dostatečnou odpověď.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Také mně na dnešek zmizelo asi 39 bodů. Ne, že by mi o ty body tolik šlo, ale byla jsem hodně nemile překvapená =(.
Nechápu toto počínání.

Další odpovědi
janesis

jak zjistím kolik mi bylo odečteno bodů?a to že mi změnili kategorii? to chodí mailem?? je to ale od nich sprosté…

anonym

Tome , me jich dnes zmizelo taky strasne , ale nevim presne kolik .. uz jsem dnes odpovidala Valky , ze se nam Admin asi vratil z dovolene. 🙂. Ja se ale nekdy opravdu " blbe " ptam , ale vy ostatni ne. -iv-

www

Tome, je to smutné, ale jsme na netu. No a kombinace honby za body spolu se závistí, ještě k tomu v anonymitě může být pro někoho vražedná! 😉 Chce to klídek a asi nadhled 😁

mosoj

Bylo by dobré kdyby jste si přečetl všechny ty
modré odkazy úplně dole na stránce.
Zejména „bodování uživatelů“. Body vám bere automat při přeřazení otázky do sekce aktuality a zábava nikoliv nějaký uživatel. V těchto sekcích se
přidělené palce nebodují.
Tyto sekce zde dříve nebyly a příspěvky které nebyly otázkou se mazaly.

Pokud budete ihned zařazovat otázky do správných kategorií nebude se toto dít, protože se vám hned žádné body nebudou připisovat.
Výsledek v počtu bodů je ale stejný.

Valky

Nevím proč to někdo dělá.. mě úplně jasný otázky taky přesunul zbytečně… Nerozumím!