Avatar uživatele
tom004

Možná se někdo dobře „baví“,ale jako legraci,už to neberu.

Body mizí,admin „vysvětluje“.
Podobný dotaz jsem odeslal na info@odpovědi.cz:
Dobrý den.Níže uvedená otázka mi byla přeřazena do stejné kategorie,do které jsem ji zadal i já.Jenom s tím rozdílem,že mne to,v minulých 20 minutách,stálo –34 bodů.Žádám o vysvětlení.Kon­krétně,jméno toho kdo ji přeřadil,proč (a nestačí mi odkaz na kodex),a jak došel k tomuto počtu bodů.Jako uživatel jsem přesvědčen,že když má někdo právo rozhodovat o přeřazování otázek,a odebírání bodů,mám stejné právo být detailně informován o důvodech,které ho k tomu vedli.Všechny své otázky i odpovědi,in­formaci o každé změně počtu bodů,si archivuji pro rychlou orientaci,abych nemusel přepínat do profilu.Zatím jsem to přehlížel,ale mohu prokázat –124 bodů,s pouhým konstatováním admina,viz níže.Děkuji za rychlou a kvalitní odpověď.

Dne 30. května 2011 12:08 Odpovedi.cz <odpoved@odpovedi.cz> napsal(a):
Vaše otázka: Je po dešti,krásně se paří lesy.Také už připravujete kolečka a kosy na houbičky? :)

byla přesunuta do kategorie Ankety a zábava.
Prosíme vkládejte příště otázky do správných kategorií v souladu s kodexem serveru.

Na odpověď počkám,potom se rozhodnu.

Doplňuji:
Děkuji za názory.A rád bych doplnil pro Mosoje: Body odečítá automat,ale ten impuls je od „někoho“ na stránkách.Tak­že,žádný automat,ale člověk.A pokud jde o to čtení,moje otázka byla přesunuta z kategoie Ankety a zábava,do kategorie Ankety a zábava.A to pro mne zrovna moc změna,která by opravňovala „automat“,k o­debrání bodů,není.Pro mne je tato záležitost již ukončena.Od admina jsem dostal,pro mne dostatečnou odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, iceT, barnajka, DDarent, fablen, anonym před 4713 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Také mně na dnešek zmizelo asi 39 bodů. Ne, že by mi o ty body tolik šlo, ale byla jsem hodně nemile překvapená =(.
Nechápu toto počínání.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
janesis

jak zjistím kolik mi bylo odečteno bodů?a to že mi změnili kategorii? to chodí mailem?? je to ale od nich sprosté…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tome , me jich dnes zmizelo taky strasne , ale nevim presne kolik .. uz jsem dnes odpovidala Valky , ze se nam Admin asi vratil z dovolene. 🙂. Ja se ale nekdy opravdu " blbe " ptam , ale vy ostatni ne. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Tome, je to smutné, ale jsme na netu. No a kombinace honby za body spolu se závistí, ještě k tomu v anonymitě může být pro někoho vražedná! 😉 Chce to klídek a asi nadhled 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Bylo by dobré kdyby jste si přečetl všechny ty
modré odkazy úplně dole na stránce.
Zejména „bodování uživatelů“. Body vám bere automat při přeřazení otázky do sekce aktuality a zábava nikoliv nějaký uživatel. V těchto sekcích se
přidělené palce nebodují.
Tyto sekce zde dříve nebyly a příspěvky které nebyly otázkou se mazaly.

Pokud budete ihned zařazovat otázky do správných kategorií nebude se toto dít, protože se vám hned žádné body nebudou připisovat.
Výsledek v počtu bodů je ale stejný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Nevím proč to někdo dělá.. mě úplně jasný otázky taky přesunul zbytečně… Nerozumím!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek