štamgast

Možná je tohle divná otázka, ale proč, když se dívám v TV na show o vaření, tak tam salát vždy míchají dvěmi…

…vařečkami? Mě doma na míchaní porce pro 5 osob stačí jedna vařečka, prosím o váš názor jelikož jsem tohle nikdy nechápal.

Nejlepší odpověď
Pájo

Dvě zajistí lepší/rychlej­ší/důkladnější promíchání. Pokud jsou v salátu křehká lupena, méně je poškodíte a salát vydrží déle svěží…

Další odpovědi
hanulka11

Pokud míchá jednou vařečkou tak to pěkně "utloukáš do hroudy "
zkus dvě vařečky nebo dvě specielně k tomu vyráběné salátové vidličky . Salát pěkně načechráš a všechna zálivka , ingredience apod.. se krásně spojí bez použití síly -stačí jen načechrávat a tím vše krásně promísíš, chutě se propojí a je to pochoutka.
Neuškodíš zelenině na vzhledu

Conchus

Když to zkusíš se dvěma, tak na to příjdeš. Nebuď konzervativní. Chce to trochu inovace. Apropó kolik máš IQ? Našemu psovi je to jasné už od jeho dvou roků