Možná hloupá otázka, ale co kdyby?

Jde připojit noťas k netu prostřednictvím mobilu s datovým připojením prostřednictvím, třeba, bluetooth ? gecco, v N se nejde přes wifi připojit ☹

Nejlepší odpověď
gecco

Ano – mobil musí umožňovat vytvoření HotSpot…
A častěji je pro spojení mobilu a počítače používáno wifi…
😉
_______________
OK…
Pokud tvůj mobil umí HotSpot (a máš dostatečný datový tarif), připoj mobil k notesu přes wifi, vytvoř HotSpot – a budeš připojen na net…
😉

Další odpovědi
anonym

Hloupá trochu je,ale asi by to šlo,kup si wifi za 250kč a máš klid!
Taky záleží na OS telefonu,kterej máš.
Pc sluite:https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Nokia_PC_Su­ite

Nainstaluj si PC Suite k telefonu a tam by měla byt složka připojení k netu přes usb/bluetooth,
nastav telefon tak, aby delal bridge mezi wifi a virtualnim sitovym rozhranim na USB.
Více zde:http://www.pc-help.cz/viewto­pic.php?t=108566

odik

Jelikož je otázka už uzamčená (palec pro gecco), tak to doplním jen zde do diskuse.

2gecco: Z jaký informací soudíte: „A častěji je pro spojení mobilu a počítače používáno wifi“. Já si to teda nemyslím.

2barbakan: Jak správně poznamenal Jugar, záleží co máš za telefon, ale ty lepší umí spojení jako pomocí WiFi, tak pomocí BT, tak i pomocí USB.

Pokud se jedná o spojení jednoho počítače, tak já doporučuji USB, je to stabilnější, bezpečnější a zároveň se telefon nabíjí (hodí se při dlouhodobějším používání).

anonym

odik-u. Mně stačilo to, co mi napsal gecco. Ve svém MT mám hotspot, dostatek dat a notebook, k neradosti tvé i jugara šlape na 100 %!
Jen na závěr: přes bluetooth, tedy pokud tím myslíš BT, bylo připojení pomalé a vzhledem k tomu, že kabel USB k MT je poškozen! Gecco taky nevěděl jaký mám MT a přece mi poradil. Už to neřeš!

odik

Ještě víc vykřičníků tam dej. Já na tebe nekřičím, tak ty na mě laskavě taky nekřič.

A proč k mé neradosti? Mně je to úplně jedno, jen konstatuji všechny možnosti a jejich výhody/nevýhody. Někdo může jednou mít stejný problém a hledat řešení pro jiný telefon. Mimochodem nadpis tvé otázky odporuje pravidlům, takže se klidni.

anonym

2*! se ti zdá mnoho? A pokud vím, křičením se považují velká písmena. CHÁPEŠ TO!

odik

Právě jsi předvedl veškerou svoji „inteligenci“. A i to, že neumíš počítat, máš tam tři vykřičníky.

anonym

Ty mě taky!!!!!!!!

odik

Koukám že tvá inteligence se s každou odpovědí snižuje, za chvilku už nezvládneš zapnout ani počítač a bude klid, jupí.

anonym

O moji inteligenci se neboj. Až ti bude přes šedesát, taky nebudeš rozumět novým věcem. Představ si, že tady jsou lidé, moudří, milí, ochotní, laskaví a rádi poradí takovým jako jsem já. Kdybys měl ještě nějakou narážku o snižováni´í mé inteligence, napiš mi do interní pošty. Mimochodem, umíš na Pc vyrobit klobásky? Jo, virtuálně ano, ale ty se nedají žrát!

odik

Co to sem pleteš za nesmysly? Já jsem jen doplnil odpovědi, aby byly kompletní se všemi možnostmi, kdyby někdo další potřeboval pomoct na toto téma (přesně tak Odpovědi fungují = pomohou nejen tobě, ale i dalším lidem) a ty jsi se tady do mě začal navážet … do interní pošty ti psát nebudu, jen ať to tady všichni hezky vidí …

anonym

Tím to se do tebe navážím? odik-u. Mně stačilo to, co mi napsal gecco. Ve svém MT mám hotspot, dostatek dat a notebook, k neradosti tvé i jugara šlape na 100 %!
Jen na závěr: přes bluetooth, tedy pokud tím myslíš BT, bylo připojení pomalé a vzhledem k tomu, že kabel USB k MT je poškozen! Gecco taky nevěděl jaký mám MT a přece mi poradil. Už to neřeš!

Srandisto, inteligentní!

gecco

Odik – pokud jde o výběr připojení BT nebo wifi (a ´slušné´ datové připojení mobilu) – je wifi řádově rychlejší (jasně, u GPRS/EDGE je to jedno, ale u 3G či LTE už by BT bylo limitující).
Samozřejmě – uznávám, že připojení USB (kabelem) je technicky nejlepší, na druhou stranu může být zapojený USB při provozu notesu ´v posteli´ poněkud zranitelný.
😉

anonym

Máš pravdu, předsedo! 🙂

A ti dva, ať se potento, pokud už to neučinili!

gecco

Jugare – jen takový drobný upřesňující dotázek – co myslíš tím „wifi za 250kč“???
Dongle?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Moje odkazy či rady jsou reálné,každej tad víme jakej máš telefon,proto jsem psal tyhle možnosti,ale ty tomu vůbec nehovíš a plácáš jako obvykle nesmysly.

gecco

Barbakane – Jugar totiž neví, o čem vlastně píše…
Ani teoreticky, o praxi vůbec nehovoře…
😉

bolak

no, hlavně že se máme všichni rádi 🙂

gecco

😉

briketka10

😁