Mozila Firefox

Seznam mám nastaven jako domovskou stránku a někdy se mě stává že po zapnutí PC nebo i při surfování netem je nahrazena třeba Bs playerem nebo nějakou jinou volovinou dá se to nějak nastavit aby líp domovská stránka držela?

Nejlepší odpověď
.

ona se sama nezmeni. bud ji muze zmenit nejaky vir, anebo ve Vasem pripade spise jste pri instalaci BS Playeru nechal zaskrtnute at nastavi domovskou stranku na jeho. na to je pri instalacich programu treba davat pozor, protoze oni se snazi Vam prenastavit domovskou stranku a jeste nainstalovat jejich toolbar. takze tyto volby vzdy odskrtnout, ze je nechcete a je to.

Další odpovědi
Miroslavst

To je přesně ono. Každý při instalaci nějakého programu bezmyšlenkovitě kliká na další nebo next. Potom to takto dopadá. Já vím, někdy jsou údaje v cizí řeči-většinou angličtině a někdo nemusí rozumět, ale přesto je tam pár věcí, kterým rozumí i laik. Tak třeba asociation....., to znamená aby byl tento instalovaný program výchozím programem např. při prohlížení a úpravě fotek. a pak se divím, jaktože už se neotevírají v tom starém zvyklém programu.
Takže rada je taková: při instalaci alespoň přelítnout údaje než klikneš na next.