Džuls

Môžem si podať prih. na VŠ, kt. už navštevujem, ale štúdium plánujem po letn.semestri ukončiť a začať štud.niečo iné?

Chcem sa prihlásiť na tú istú vysokú školu, ale na inú fakultu. V podstate je problém len v tom, že sa nechcem odhlásiť teraz, aby som nemusela ísť na úrad práce. Ak má príjmu na niečo iné, tak by som sa odhlásila. Je to možné urobiť takto? Snáď mi niekto pomôže 🙂

Nejlepší odpověď
AndreiRanger

Takto je jistě možné to udělat, nebo je také možné ( podle mě lepší varianta ) požádat o přestup na jinou fakultu (je možné, že by vám započítali nějaké předměty z již odstudované doby a také je větší pravděpodobnost že vás vezmou.)

Džuls

Ďakujem pekne:-)