možem odísť aj ked sme ešte manželia

Dobrý deň,Chcem sa nechať rozviesť, mám nového priateľa, ktorého milujem a s manželom máme len rok posvadbe a 10 mes.syna. manžel s rozvodom nejako súhlasí, ide tu teraz o syna, ktorého si chce nechať v péči on, ale aj ja. Takže to budeme musieť nechať aby rozhodol súd. Chcem sa však opýtať , zatiaľ bývam ešte u manžela, ale chcem čo najskor odís´t. Manžel mi však nechce dať syna, možem si jednoducho zbali´tveci a vzia´t malého sebou? Alebo mi v tom može zabrániť?
ďakujem

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Neznámým lidem a navím v anonymitě se v takové situaci těžko radí. Ale pokud jste se před rokem vzali a pak jako mladincí manželé přivedli na svět syna, bylo to určitě z velké lásky.
Místo rady si vyslechněte náš příběh. Svého času, kdy jsme měli dokonce dvě /a již starší děti/ se manželka zamilovala do kolegy v práci a mínila mě opustit. Rok jsme vedle sebe vegetovali jako přátelé a jen kvůli dětem udrželi manželství. Dnes žijeme spokojeně v pevném svazku a jsme oba pyšni, že jsme takto jednali. Dcery o této krizi nemají tušení. Nebylo to vůbec jednoduché, ale snad byste se mohli o podobné řešení alespoň pokusit. Už proto ať nejsme sami!!

Další odpovědi:

Musíte se dohodnout na střídavé péči, jinak by to váš manžel mohl nahlásit jako únos. (Jen můj názor)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 458
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.