Migelis

Možem mať nejaký postih, pokiaľ ako zahraničný študent pracujem v CZ bare bez akejkolvek zmluvy či dohody? Popř. aký?

Nejlepší odpověď
ivzez

Ano.
Vám za práci na černo hrozí pokuta do 100.000 Kč,
Vašemu „zaměstnavateli“ od 250.000 Kč.

Dále samozřejmě doplatit dlužné sociální + zdravotní pojištění
(u zdravotního navíc penále)
a daně (FÚ může vyměřit další pokutu, její výši nevím).

Další odpovědi
Dochy

Bacha. Pokud se nemýlím, pak jedno z nejjednodušších řešení prohřešku u cizinců je vyhoštění. Nejsem si jist zda se aplikuje i při těchto prohřešcích, ale nedivil bych se.