Rominna

Možem byt tehotna po 1 sexe ??

Možem byt tehotna …?? mam 16 rokov .. mala som prvy sex…a on to do mna nechtiac pustill… naspoledy som mala menzes 9 novembra ..a stalo sa to teraz 24 novembra .. aka je možnost že či budem tehotna? … neviem ako to chodi… mala som to 1 x … pomožte mii … dakujemm

Nejlepší odpověď
Hlada

Nechráněný styk 15. den a ještě se takhle ptáš? Jestli si z nás neděláš legraci, tak okamžitě utíkej do lékárny, která má pohotovost pro Postinor. Se sníženým účinkem se dá použít až do tří dnů.

Další odpovědi
M.

Neš… nesexuj, když o tom sakra nic nevíš. Ano, můžeš být těhotná po prvním, druhým, třetím i 681817156848tým sexu. -.- To, že máš menstruaci nic neznamená.

badisko

a ano muzes byt tehotna …to ze jsi dostala menstruaci nic neznamena ..!!..deti kdyz si hrajou s ohnem tak se holt nekdy spali …menstruovat muzes este i v tehotenstni ..mesic 2 neni to caste ale stava se to …udelej si tehotensky test a raci dvakrat..
Doplňuji:
podobnost mezi temito dvemi odpovedni je ciste nahodna ..a pisatele odpovedi se mijak nedomluvili …lol..

Alesh

Samozřejmě, že můžeš, dojdi si ke gynekologovi, ať ti řekne, jestli jo nebo ne a ať tě poučí o antikoncepci, myslím, že už to dorazilo i na Slovensko. 😉

mojitek

Promiň,ale ve 12 ti letech jsem o sexu věděl víc než ty v 16 ti. Jinak gratuluji,maminko ,bude nás o jednoho čecha víc 😉
Doplňuji:
vlastně slováka,takže vlastně čechoslováka

anonym

Cca každý měsíc se zde objevují podobné dotazy nezralých jedinců, co se vrhají do života bez znalosti základních informací a především vlastní zodpovědnosti.
Hlavně, že se děti už od útlého věku učí s PC a internetem, ale jak využívat informací a osvěty z netu, na to jsou už pohodlní.
Zkus se mrknout na řetězové odkazy už jen na těchto stránkách na týž problém, viz link níže a ve zdroji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mi-13-jsem-tehotna
P.S. Názorná ilustrace k diskuzi, jak je důležitá osvěta na ZŠ, kde se někteří zpozdilí rodiče kasají, že to zvládnou sami doma a že se jim tento samostatný předmět ve školních osnovách nezamlouvá.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=mohu%20b%C3%BD­t%20t%C4%9Bhot­n%C3%A1

Beer4Real

mimčo bude! máš už vymyšlené jméno?

Conchus

Určitě, vítězí nejrychlejší spermie.

sdesigner

v 16tich nechraneny sex? WOW…len tak dalej
Doplňuji:
A rad zareagujem na pripomienky typu bude o jednoho slovaka viac…tymto stylom v nezdravych podmienkach (16 rocna matka podla mna nieje vyhovujuca pre dieta a tak isto jej postoj k sexualnemu zivotu dietatu velmi v prvych rokoch zivota a jeho psychyckom vyvoji velmi nepomoze) sa u nas rodi stale viac deti..viete co z toho vsetko rastie? to co viete o slovakoch :( hlupost a zaostalost…je to chyba uplnej neorganizovanosti naroda…kazdy z kazdym…j…be tu vsetkym na hlavu…osobne som videl 30 rocneho policajta ako si ide za rucicky z 16 rocnou…v mojom meste cize info o nich mam dobre…je to zverinec

mojitek

sdesigner : ježiš ty jseš ale suchar 🙂

mojitek

Beer4Real : Neználek 🙂