Sarrow

Mozek a vůle

Co všechno lze ovlivnit vůlí/sugescí nebo meditací?

Je možné rozšířit svůj výkon mozku, paměť nebo zlepšit soustředění a vnímání?

Co všechno vlastně můžeme na své mentální činnosti ovlivnit a co ne?

Odpovědi
M.

To záleží na člověku, ale vůlí a psychikou je možné ovlivnit však všechno možné. :)
Tudíž – ano, určitě je :) Ale není zajištěno, že se ti to povede.
Doplňuji:
Oprava: Místo však *snad.. nevím, kde jsem to vzala.

www

Meditací a zejména sugescí docílíš podstatně méně, než vlastní vůlí.
Od té se totiž odvíjí vše.

Sůwa

Vyber si na této stránce některý z odkazů, nemá smysl to neodborně rozebírat. Silvova metoda kontroly mysli je účinná, absolvovala jsem kurzy a něco i používám:
http://search­.seznam.cz/?q=sil­vova+metoda+kon­troly+mysli&aq=1&oq=s­ilvova&source­id=szn-HP&thru=sug

Braník

můžeme třeba někteří znát telepatii-číst myšlenky nebo posílat energii na dálku,uzdravovat nemocné apodobně