Lillien

Môže sa stať že sa tetovanie rozpije,pod kožou?

Nejlepší odpověď
iceT

Zde si přečti diskuzi o problému,vy­jadřuje se k tomu i certifikova­ný tatér

http://forum.tat­too.cz/viewto­pic.php?f=11&t=­399&sid=1950b51a­e9f2116a811db857f51a5552

Další odpovědi
hanny 2

Tetuji také,ale jen perm.make-up a „dočasné"teto­vání,které se časem vstřebá a jen u jedné klientky se stalo,že se barva časem rozpila.Takže to bude určitě strukturou kůže a tím,jak si to organismus "přebere“.

tornadolou

Nevím jestli přímo rozpije ale může se stát že barva vyteče, nevím jestli je to způsobené nekvalitními barvami nebo alergickou reakcí.