Lilinka B

motto k hubnutí

Nejlepší odpověď
marci1

„Zeleniny co nejvíce a hned budeš krasavice !“:-)

Další odpovědi
Elk

Zdravá strava, sport a píle ukážou ti k žití cíle!

Jsemtady

?
Nezer nebo budes tlusta jako prase a budes se topit v tlustym mase 🙂

Lutagame

zkus 30 denní výzvu je to fakt mazec funguje to u žen i u chlapů a krásně to motivuje stačí opravdu poctivě a seš za těch 30 dní hubená a za dalších 30 máš už skoro vidět svaly je to jak na břicho tak na zadek , ale hlavně po tom cvičení to nezajez čokoládou :D hodně zeleniny …https://www.go­ogle.cz/search?q=30+den­n%C3%AD+v%C3%BDzva&sou­rce=lnms&sa=X&e­i=RdODUtLyCIX­Psgbll4GYDg&ved=0CAg­Q_AUoAA&biw=1366&b­ih=615&dpr=1