casey

Motorový olej do serva

volal mi kamarad, ze potreboval dolit olej v aute, veslo se mu tam asi deci a prelil, coz je nesmysl. Po chvili bylo jasne, ze olej nelil do motoru, ale nadobky na servo. Je treba vymenit cely obsah serva? Vzdyt kapalina do serva je vlastne taky olej, byt ridsi. A naredenim obsahu o 1dcl prece nemuze dojit k vyraznejsimu narustu viskozity. Nebo myslite, ze by se rizeni mohlo poskodit?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud servo nebude hlučné a bude fungovat( přepouštěcí pístky se nebudou zpožďovat) neřešil bych to.

Další odpovědi
Hlada

Nádobka je zásobní, olej v ní necirkuluje. Bude stačit když olej odsaje a nalije tam správný.