Pokročilý

Motorka v 16

je mi 16 a z brigády jsem měl v plánu koupit nějakou 125ku. ale naši pořád že to je nebezpečné až si počkám v 18 budu mít auto atd... na koho mám dát? na rodiče nebo na sebe?... víte strašně mě to táhne si koupit motorku ten zážitek z jízdy je úžasný :)
Doplňuji:
řidičák už dávno mám :)

Odpovědi:

Pokročilý

Srovnávat auto a motorku nelze, ale to ví jen motorkáři. Prostě buď to v srdci máš nebo ne. Pokud ti ji rodiče nedovolí, stejně si ji po 18ti koupíš. Osobně si život bez motorky nedovedu představit. A auto kvůli rodině?? To přece nemá s motorkou nic společnýho, neznám nikoho, kdo by se zbavil motorky jen kvůli rodině. Do garáže se vejde víc věcí než jen jedno z toho.

Bronzový

Řidičák si stejně bez rodičů neuděláš v 16. Při zkouškách potřebuješ mít potvrzení zákonného zástupce,

Dej na sebe! Motorka je skvělá. Je mi 17 a vím o čem mluvím. Sám motorku mám a v 18ti nehodlám přestupovat na auto. Bude to opět motorka ale už vyšší kubatůry:)

Pokročilý

Mno... auto má tu výhodu, že můžeš jet v jakémkoliv počasí, velký zavazadlový prostor, komfort, svezeš na jednou mnohem víc lidí než na motorce, a celkově až budeš mít rodinu tak se auto stane nezbytností (pokud teda budeš chtít jezdit někde s rodinou po výletech)
motorka: hmm pocit z jízdy, je menší - lépe se parkuje. Nic víc mě nenapadá

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.