taxio

Motorka 125ccm do terénu a na silnici? (enduro) Jakou?

Podobnou jako Yamaha DT 125. A musí být do 30 000 kč, to myslím bazarovou cenu. Předem děkuji za užitečné odpovědi…
Doplňuji:
Pravda, to jsem zapomněl napsat. Ano může být i čtyřtakt.

A může to být vodou nebo vzduchem chlazený na tom nesejde, i když jsem nahnutější k 2taktu a vodě. Ale může být vše.

Odpovědi
mojitek

Détéčko je dvoutakt.Máš zájem jenom o dvoutakt nebo může být i čtyřtakt???
Doplňuji:
no,kdybych si chtěl vybrat malej 125 ccm čtyřtakt tak bych šel do Suzuki DR-jsou to držáky ,vyráběj se už strašně dlouho(s nějakými obměnami),takže to už o něčom svědčí. Jukni na www.motorkari.cz -tam je i motobazar i názory kluků na ty mašiny.Je tam i dikuze atd…